Themes - Twenty Twenty-Four - en to sr_RS translation catalogue (9 entries)

[ctx: Template part name]
en: Post Meta
sr_RS: Мета чланка

[ctx: Template part name]
en: Footer
sr_RS: Подножје

[ctx: Template part name]
en: Header
sr_RS: Заглавље

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
sr_RS: Екстра великa

[ctx: Font size name]
en: Large
sr_RS: Велика

[ctx: Font size name]
en: Medium
sr_RS: Средња

[ctx: Color name]
en: Contrast
sr_RS: Контраст

[ctx: Color name]
en: Base
sr_RS: Основна

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sr_RS: Вордпресова екипа
