Twenty Thirteen - en to sr translation catalogue (61 entries)

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr: Вордпресова екипа

en: %s Archives
sr: Архиве за %s

en: Tag Archives: %s
sr: Архиве ознака: %s

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

[ctx: header image description]
en: Star
sr: Звезда

[ctx: header image description]
en: Diamond
sr: Дијамант

[ctx: header image description]
en: Circle
sr: Круг

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Следеће <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Претходно

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
sr: <span class="attachment-meta">Објављено <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> на <a href="%3$s" title="Назад на %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: Menu
sr: Изборник

en: Permalink to %s
sr: Стална веза ка %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
sr: %1$s %2$s

en: View all posts by %s
sr: Види све чланке од %s

en: Sticky
sr: Лепљиво

en: Post navigation
sr: Кретање чланака

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији чланци <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старији чланци

en: Posts navigation
sr: Кретање чланака

en: Page %s
sr: Страна %s

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

en: Navigation Menu
sr: Изборник кретања

en: Proudly powered by %s
sr: Са поносом покреће %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
sr: Семантичка платформа за лично издаваштво

note: #-#-#-#-#  twentythirteen.pot (Twenty Thirteen 1.4)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање или једна од веза испод помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
sr: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: View all % comments
sr: Видите свих % коментара

en: One comment so far
sr: Један коментар до сада

en: Leave a comment
sr: Оставите коментар

en: Edit
sr: Уреди

en: Pages:
sr: Стране:

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

en: Newer Comments &rarr;
sr: Новији коментари &rarr;

en: &larr; Older Comments
sr: &larr; Старији коментари

en: Comment navigation
sr: Кретање коментара

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: Једно мишљење на &#0132;%2$s&#0147;
sr[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: Category Archives: %s
sr: Архиве категорија: %s

en: All posts by %s
sr: Сви чланци од %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Видите све чланке од %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: About %s
sr: О %s

en: Archives
sr: Архиве

en: Yearly Archives: %s
sr: Годишње архиве: %s

en: Monthly Archives: %s
sr: Месечне архиве: %s

en: Daily Archives: %s
sr: Дневне архиве: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
sr: Ово је нешто непријатно, зар не?

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr: Twenty Thirteen захтева издање Вордпреса најмање 3.6. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

en: Full resolution
sr: Пуна резолуција

en: Link to full-size image
sr: Веза ка пуној величини слике

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
sr: Појављује се на чланцима и странама у бочној траци.

en: Secondary Widget Area
sr: Секундарни простор за виџете

en: Main Widget Area
sr: Главни простор за виџете

en: Appears in the footer section of the site.
sr: Појављује се у одељку подножја вашег веб места.

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
sr: Тема 2013 за Вордпрес враћа нас назад на блог, издвајајући пун низ облика чланака, сваки приказан прелепо на свој јединствени начин. Детаљи изгледа обилују, почевши од трепераве шеме боја и одговарајуће слике заглавља, прелепе типографије и иконица и променљивог распореда који изгледају одлично на сваком уређају, великом или малом.

en: Not Found
sr: Није пронађено

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Наставите са читањем %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
