Themes - Twenty Seventeen - en to sr_RS translation catalogue (70 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
sr_RS: Twenty Seventeen доноси удахнyће у живот у вашем веб месту са видео заглављима и великим истакнутим сликама. Са усредсређењем на веб местима предузећа, она има више одељака на насловној страници, као и виџете, кретање и друштвене изборнике, логотип и још много тога. Прилагодите својy асиметричнy мрежу са прилагођеном шемом боја и представите свој мултимедијални садржај са облицима чланака. Наша подразумевана тема за 2017 ради одлично на многим језицима, за све способности и на било ком уређају.

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
sr_RS: Овде додајте виџете како би се појавили у вашој бочној траци на чланцима блога и на страницама архива.

en: Blog Sidebar
sr_RS: Бочна трака блога

en: Scroll down to content
sr_RS: Скочи на садржај

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
sr_RS: Кафа

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
sr_RS: Сендвич

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
sr_RS: Еспресо

en: Pause background video
sr_RS: Паузирај видео запис заглавља

en: Play background video
sr_RS: Прегледај видео запис заглавља

en: Front Page Section %1$s Placeholder
sr_RS: Држач одељка %1$s почетне странице

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
sr_RS: Када је додељен распоред од два ступца, наслов странице је у једном ступцу а садржај у другом.

en: Next Post
sr_RS: Следећи чланак

en: Posts
sr_RS: Чланци

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Categories
sr_RS: Категорије

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
sr_RS: <span class="screen-reader-text">Објављено</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
sr_RS: од %s

en: Please define an SVG icon filename.
sr_RS: Молимо вас да одредите име датотеке SVG иконице.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sr_RS: Молимо вас да одредите подразумеване параметре у облику низа.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
sr_RS: Одаберите странице за издвајање у сваком простору из падајућих. Додајте слику одељку подешавајући издвојену слику у уређивачу стране. Празни одељци се неће приказивати.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
sr_RS: Садржај одељка %d почетне странице

en: Two Column
sr_RS: Два ступца

en: One Column
sr_RS: Један ступац

en: Page Layout
sr_RS: Распоред странице

en: Theme Options
sr_RS: Могућности теме

en: Custom
sr_RS: Прилагођена

en: Light
sr_RS: Светла

en: Color Scheme
sr_RS: Шема боја

en: Default Header Image
sr_RS: Подразумевана слика заглавља

en: Footer 2
sr_RS: Подножје 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
sr_RS: Овде додајте виџете како би се појавили у вашем подножју.

en: Footer 1
sr_RS: Подножје 1

[ctx: Libre Franklin font: on or off]
en: on
sr_RS: off

en: Top Menu
sr_RS: Изборник на врху

en: Reply
sr_RS: Одговор

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Previous Post
sr_RS: Претходни чланак

en: Previous
sr_RS: Претходно

en: Next
sr_RS: Следеће

[ctx: submit button]
en: Search
sr_RS: Претражи

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sr_RS: Претрага &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Настави са читањем<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
sr_RS: Тамна

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr_RS: Twenty Seventeen захтева издање најмање Вордпрес 4.7 Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Уреди<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: Collapse child menu
sr_RS: Скупи подређени изборник

en: Expand child menu
sr_RS: Прошири подређени изборник

en: Social Links Menu
sr_RS: Изборник друштвених веза

en: Proudly powered by %s
sr_RS: Са поносом покреће %s

en: Footer Social Links Menu
sr_RS: Изборник друштвених веза у подножју

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: %1$s одговор на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[1]: %1$s одговора на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[2]: %1$s одговора на &#0132;%2$s&#0147;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Један одговор на &#0132;%s&#0147;

en: Page
sr_RS: Страна

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Previous page
sr_RS: Претходна страна

en: Next page
sr_RS: Следећа страна

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sr_RS: Вордпресова екипа

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyseventeen/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/themes/twentyseventeen/

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/
