Twenty Fourteen - en to sr translation catalogue (96 entries)

en: More images
sr: Још слика

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
sr: Страна пуне ширине

en: Galleries
sr: Галерије

en: Links
sr: Везе

en: Quotes
sr: Цитати

en: Videos
sr: Видео записи

en: Images
sr: Слике

en: Asides
sr: Са стране

[ctx: Lato font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

en: Content Sidebar
sr: Садржај-бочна трака

en: Main sidebar that appears on the left.
sr: Примарна бочна трака која се појављује са леве стране.

en: Primary Sidebar
sr: Примарна бочна трака

en: Secondary menu in left sidebar
sr: Секундарни изборник у левој бочној траци

en: Top primary menu
sr: Примарни изборник на врху

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: % Comments
sr: % коментара

en: 1 Comment
sr: 1 коментар

en: Sticky
sr: Лепљиво

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Leave a comment
sr: Оставите коментар

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: Primary Menu
sr: Примарни изборник

en: Post navigation
sr: Кретање чланака

en: Page %s
sr: Страна %s

en: &larr; Previous
sr: &larr; Претходно

en: Next &rarr;
sr: Следеће &rarr;

en: Edit
sr: Уреди

en: Pages:
sr: Стране:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Archives
sr: Архиве

en: Search
sr: Претрага

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

en: Tag Archives: %s
sr: Архиве ознака: %s

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: Једно мишљење на &#0132;%2$s&#0147;
sr[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: Comment navigation
sr: Кретање коментара

en: Category Archives: %s
sr: Архиве категорија: %s

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

en: &larr; Older Comments
sr: &larr; Старији коментари

en: Newer Comments &rarr;
sr: Новији коментари &rarr;

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr: Вордпресова екипа

note: #-#-#-#-#  twentyfourteen.pot (Twenty Fourteen 1.3)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: Yearly Archives: %s
sr: Годишње архиве: %s

en: Monthly Archives: %s
sr: Месечне архиве: %s

en: Daily Archives: %s
sr: Дневне архиве: %s

en: Proudly powered by %s
sr: Са поносом покреће %s

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
sr: Страна сарадника

en: Post format to show:
sr: Облик чланка за приказивање:

en: Number of posts to show:
sr: Број чланака за приказивање:

en: Title:
sr: Наслов:

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
sr[0]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографију</a>.
sr[1]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографије</a>.
sr[2]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографија</a>.

en: Audio
sr: Звучни записи

en: Twenty Fourteen Ephemera
sr: Twenty Fourteen пролазни виџет

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
sr: <span class="meta-nav">Следећи чланак</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
sr: <span class="meta-nav">Претходни чланак</span>%title

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
sr: <span class="meta-nav">Објављено у</span>%title

en: Posts navigation
sr: Кретање чланака

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
sr: Побољшајте изгле свог веб места користећи <a href="%s">Издвојене слике</a> за чланке за које желите да се истичу (такође познато и као умањене слике чланака). Ово вам омогућава да повежете слике са својим чланком без уметања. Twenty Fourteen користи издвојене слике за чланке и стране&mdash;изнад наслова&mdash;и у одељку Издвојени садржај на почетној страници.

en: Slider
sr: Приказ слајдова

en: Grid
sr: Мрежа

en: Layout
sr: Распоред

en: Featured Content
sr: Издвојени садржај

en: Background may only be visible on wide screens.
sr: Позадина може бити видљива само на широком екранима.

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr: Twenty Fourteen захтева издање Вордпреса најмање 3.6. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

en: Next Image
sr: Следећа слика

en: Previous Image
sr: Претходна слика

en: %d Article | %d Articles
sr[0]: %d чланак
sr[1]: %d чланка
sr[2]: %d чланака

en: Next
sr: Следеће

en: Previous
sr: Претходно

en: Appears in the footer section of the site.
sr: Појављује се у одељку подножја вашег веб места.

en: Footer Widget Area
sr: Простор за виџете у подножју

en: Additional sidebar that appears on the right.
sr: Додатна бочна трака која се појављује са десне стране.

en: All posts by %s
sr: Сви чланци од %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
sr: У 2014, наша подразумевана тема вам дозвољава да правите одговарајућа магазинска веб места са слатким, модерним изгледом. Издвојите своји омиљени садржај почетне странице у мрежу или приказ слајдова. Користите три простора за виџете да бисте прилагодили своје веб место и промените распоред свог веб места са шаблоном за страну пуне ширине и страном сарадника да бисте приказали ваше ауторе. Прављење магазинског веб места са Вордпресом никада није било једноставније.

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
sr: Не приказуј ознаку на предњем делу.

en: Tag Name
sr: Име ознаке

en: Site Title Color
sr: Боја наслова веб места

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sr: Y.

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
sr: F Y.

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
sr: За детаљно упутство и још савета и трикова, посетите <a href="%s">документацију теме Twenty Fourteen</a>.

en: Display Site Title &amp; Tagline
sr: Прикажи наслов и поднаслов веб места

en: Not Found
sr: Није пронађено

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
sr: Користите <a href="%1$s">ознаку</a> да бисте издвојили своје чланке. Уколико нема чланака са ознаком, уместо тога ће се приказивати <a href="%2$s">лепљиви чланци</a>.

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
sr: Користите овај виџет да наведете своје скорашње чланке облика Са стране, Цитат, Видео запис, Звучни запис, Слика, Галерија и Веза.

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
sr: izdvojeno

en: More asides
sr: Још са стране

en: More galleries
sr: Још галерија

en: More links
sr: Још веза

en: More quotes
sr: Још цитата

en: More audio
sr: Још звучних записа

en: More videos
sr: Још видео записа

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
sr: Почетна страница показује ваш избор од највише 6 чланака који су видно приказани у мрежи или приказу слајдова а који су контролисани <a href="%1$s">ознаком</a>; можете променити ознаку и распоред под <a href="%2$s">Изглед &rarr; Прилагоди</a>. Уколико ознака нема чланака, уместо тога ће се приказати <a href="%3$s">лепљиви чланци</a>.

en: May only be visible on wide screens.
sr: Mоже бити видљивo само на широком екранима.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Наставите са читањем %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
