Twenty Fifteen - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: View all posts by %s
sr: Види све чланке од %s

en: Published by
sr: Објављено од стране

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr: Упс! Та страница не може бити пронађена.

en: Previous page
sr: Претходна страна

en: Next page
sr: Следећа страна

en: Page
sr: Страна

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: collapse child menu
sr: скупи изборник дете

en: expand child menu
sr: прошири изборник дете

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
note: translators: To add an additional character subset specific to your language, translate this to 'greek', 'cyrillic', 'devanagari' or 'vietnamese'. Do not translate into your own language.
en: no-subset
sr: cyrillic

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

en: Widget Area
sr: Простор за виџете

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sr: Овде додајте виџете како би се појавили у вашој бочној траци.

en: Social Links Menu
sr: Изборник друштвених веза

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
sr: Настави са читањем %s

note: #-#-#-#-#  twentyfifteen.pot (Twenty Fifteen 1.0)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
sr: https://sr.wordpress.org/

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: Једно мишљење на &#0132;%2$s&#0147;
sr[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: Proudly powered by %s
sr: Са поносом покреће %s

en: Primary Menu
sr: Примарни изборник

en: Edit
sr: Уреди

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

en: Pages:
sr: Стране:

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sr: Наша подразумевана тема 2015 је чиста, усредрсређена на блогове и направљена за јасноћу. Једноставна типографија Twenty Fifteen је читљива на великом брооју величина екрана и одговарајућа је за више језика. Направили смо је уз приступ преносивим уређајима, што значи да ваш садржај заузима средишње место, без обзира да ли ваши посетиоци долазе користећи паметан телефон, таблет, лаптоп или стони рачунар.

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sr: Пуна величина

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sr: Ознаке

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sr: Категорије

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sr: Објављено

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sr: Аутор

[ctx: Used before post format.]
en: Format
sr: Облик

en: Featured
sr: Издвојено

en: Newer Comments
sr: Новији коментари

en: Older Comments
sr: Старији коментари

en: Blue
sr: Плава

en: Purple
sr: Љубичаста

en: Pink
sr: Роза

en: Dark
sr: Тамна

en: Yellow
sr: Жута

en: Default
sr: Подразумевана

en: Header and Sidebar Background Color
sr: Боја позадине заглавља и бочне траке

en: Header and Sidebar Text Color
sr: Боја текста заглавља и бочне траке

en: Base Color Scheme
sr: Основна шема боја

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr: Twenty Fifteen захтева издање Вордпреса најмање 4.1. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sr: <span class="meta-nav">Објављено под</span><span class="post-title">%title</span>

en: Menu and widgets
sr: Изборник и виџети

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr: Вордпресова екипа

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

en: % Comments
sr: % коментара

en: 1 Comment
sr: 1 коментар

en: Leave a comment
sr: Оставите коментар

en: Comment navigation
sr: Кретање коментара

en: Next Image
sr: Следећа слика

en: Previous Image
sr: Претходна слика

en: Next
sr: Следеће

en: Previous
sr: Претходно

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
sr: Примењује се на загллавље на малим екранима и на бочну траку на ширим екранима.

en: Previous post:
sr: Претходни чланак:

en: Next post:
sr: Следећи чланак:
