Plugins - ManageWP Worker - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (30 entries)

note: translators: the variable in this string is the WordPress username that could not be found
en: User <strong>%s</strong> could not be found.
nb_NO: Bruker<strong>%s</strong> kunne ikke bli funnet.

en: The automatic login token is invalid. Please check if this website is properly connected with your dashboard, or, if this keeps happening, contact support.
nb_NO: Den automatiske innloggingsnøkkelen er ugyldig. Vennligst sjekk om dette nettstedet er riktig koblet til ditt kontrollpanel eller kontakt support om problemet vedvarer.

en: The automatic login token isn't properly signed. Please contact our support for help.
nb_NO: Den automatiske innloggingsnøkkelen er ikke gyldig signert. Kontakt vår support for hjelp.

en: Invalid site connection specified. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
nb_NO: Ugyldig nettsideforbindelse lagt inn. Prøv igjen eller kontakt support hvis problemet vedvarer.

en: The automatic login token was already used. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
nb_NO: Den automatiske innloggingsnøkkelen ble allerede brukt. Vennligst prøv igjen eller kontakt support om dette skjer igjen.

en: The automatic login token has expired. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
nb_NO: Den automatiske innloggingsnøkkelen er utløpt. Vennligst prøv igjen eller kontakt support om problemet vedvarer.

en: The automatic login token is invalid. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
nb_NO: Den automatiske innloggingsnøkkelen er ugyldig. Vennligst prøv igjen eller kontakt support om problemet vedvarer.

en: Currently loaded keys:
nb_NO: Innlastede nøkler:

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Connection key:
nb_NO: Tilkoblingsnøkkel:

en: Disconnect all
nb_NO: Koble fra alle

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: N/A
nb_NO: I/T

note: translators: the variable is going to contain a human time difference string like "2 days"
en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: Last Used
nb_NO: Sist brukt

en: Connected
nb_NO: Tilkoblet

en: Here is the list of currently active connections to this plugin:
nb_NO: Her er listen over gjeldende aktive forbindelser til denne utvidelsen:

en: Enter this website's URL. When prompted, paste the connection key.
nb_NO: Skriv inn nettsidens adresse. Når du blir bedt om det, lim inn tilkoblingsnøkkelen.

en: Copy the connection key below.
nb_NO: Kopier tilkoblingsnøkkelen under.

en: Install and activate the <b>Worker</b> plugin.
nb_NO: Installer og aktiver utvidelsen <b>Worker</b>.

en: Manual
nb_NO: Manuell

en: Enter this website's URL, admin username and password, and the system will take care of everything.
nb_NO: Skriv inn nettsidens adresse, brukernavn og passord til admin og systemet vil ta seg av resten.

en: Click the Add site button.
nb_NO: Klikk på knappen Legg til side.

en: Log into your account.
nb_NO: Logg inn på din konto.

en: Automatic
nb_NO: Automatisk

en: There are two ways to connect your website to the management dashboard:
nb_NO: Det er to måter å koble din nettside til kontrollpanelet:

en: Connection Management
nb_NO: Tilkoblingsbehandling

en: The site is currently in maintenance mode.
nb_NO: Nettsiden er for øyeblikket under vedlikehold.

en: Every 5 Minutes
nb_NO: Hvert 5. minutt

note: Description of the plugin
en: We help you efficiently manage all your WordPress websites. <strong>Updates, backups, 1-click login, migrations, security</strong> and more, on one dashboard. This service comes in two versions: standalone <a href="https://managewp.com">ManageWP</a> service that focuses on website management, and <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a> that includes additional tools for hosting, client management, lead generation, and more.
nb_NO: Vi hjelper deg med effektiv håndtering av alle dine WordPress-nettsider. <strong>Oppdateringer, sikkerhetskopiering, 1-trykk innlogging, sikkerhet</strong> og mye mer samlet i ett kontrollpanel. Denne tjenesten kommer i to varianter: Selvstendig <a href="https://managewp.com">ManageWP</a>-tjeneste, som fokuserer på behandling av nettsidene, og <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a>, som inkluderer flere verktøy til hosting, CRM og mer.
