Plugins - ManageWP Worker - Stable (latest release) - en to da_DK translation catalogue (29 entries)

note: translators: the variable in this string is the WordPress username that could not be found
en: User <strong>%s</strong> could not be found.
da_DK: Bruger <strong>%s</strong> kunne ikke findes.

en: The automatic login token is invalid. Please check if this website is properly connected with your dashboard, or, if this keeps happening, contact support.
da_DK: Nøglekoden for automatisk login er ugyldig. Tjek venligst at webstedet er korrekt forbundet med dit kontrolpanel - hvis det fortsat sker, så kontakt supporten.

en: The automatic login token isn't properly signed. Please contact our support for help.
da_DK: Det automatiske login-token er ikke korrekt signeret. Kontakt venligst support for hjælp.

en: Invalid site connection specified. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
da_DK: Ugyldig webstedsforbindelse angivet. Prøv igen, hvis dette opstår igen, skal du kontakte supporten.

en: The automatic login token was already used. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
da_DK: Nøglekoden for automatisk login er allerede i brug. Prøv venligst igen - hvis det fortsat sker, så kontakt supporten.

en: The automatic login token has expired. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
da_DK: Nøglekoden for automatisk login er udløbet. Prøv venligst igen - hvis det fortsat sker, så kontakt supporten.

en: The automatic login token is invalid. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
da_DK: Nøglekoden for automatisk login er ugyldig. Prøv venligst igen - hvis det fortsat sker, så kontakt supporten.

en: Currently loaded keys:
da_DK: Indlæste nøgler for øjeblikket:

en: Copy
da_DK: Kopier

en: Connection key:
da_DK: Forbindelsesnøgle:

en: Disconnect all
da_DK: Afbryd alle

en: Disconnect
da_DK: Frakobl:

note: translators: the variable is going to contain a human time difference string like "2 days"
en: %s ago
da_DK: %s siden

en: Last Used
da_DK: Sidst brugt

en: Connected
da_DK: Tilkoblet

en: Here is the list of currently active connections to this plugin:
da_DK: Her er en liste over de aktive tilkoblinger til dette plugin:

en: Enter this website's URL. When prompted, paste the connection key.
da_DK: Indtast dette websteds URL. På anmodning, kopier tilkoblingsnøglen ind.

en: Copy the connection key below.
da_DK: Kopier tilkoblingsnøglen herunder.

en: Install and activate the <b>Worker</b> plugin.
da_DK: Installer og aktiver <b>Worker</b> plugin'et.

en: Manual
da_DK: Manuel

en: Enter this website's URL, admin username and password, and the system will take care of everything.
da_DK: Indtast webstedets URL, admin brugernavn og adgangskode og systemet tager sig af resten.

en: Click the Add site button.
da_DK: Klik på, tilføj websted knappen.

en: Log into your account.
da_DK: Log ind på din konto

en: Automatic
da_DK: Automatisk

en: There are two ways to connect your website to the management dashboard:
da_DK: Der er to måder, du kan bruge til at tilkoble dit websted til kontrolpanelet.

en: Connection Management
da_DK: Tilkoblingshåndtering

en: The site is currently in maintenance mode.
da_DK: Dette websted er for øjeblikket under vedligeholdelse.

en: Every 5 Minutes
da_DK: Hvert 5. minut

note: Description of the plugin
en: We help you efficiently manage all your WordPress websites. <strong>Updates, backups, 1-click login, migrations, security</strong> and more, on one dashboard. This service comes in two versions: standalone <a href="https://managewp.com">ManageWP</a> service that focuses on website management, and <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a> that includes additional tools for hosting, client management, lead generation, and more.
da_DK: Vi hjælper dig til effektiv håndtering af alle dine WordPress websteder. <strong>Opdateringer, backup, 1-klik login, sikkerhed</strong> med mere, samlet i et kontrolpanel. Denne tjeneste kommer i to variationer: Selvstændig <a href="https://managewp.com">ManageWP</a> tjeneste, der fokuserer på webstedshåndtering, og <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a> der inkluderer yderligere redskaber til hosting, kundehåndtering, leadgenerering med mere.
